Car Parking Multiplayer

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Car Parking Multiplayer indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

En lüks araçların yer aldığı Car Parking Multiplayer oyununda park etme yeteneklerinizi kullanmaya odaklanın. Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek dahil olacağınız Car Parking Multiplayer oyununda araçları en iyi şekilde park etmeniz gerekecek. Park etmekten daha fazlası üzerine kurulan Car Parking Multiplayer oyununda açık dünya çok oyunculu modu, araba ayarı, serbest yürüyüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Car Parking Multiplayer ile araçları dilediğiniz gibi park etmeye odaklanın. Burada zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici engeller ile karşılaşabilirsiniz. Bu engellerin her birini aşarak ilerleme kat etmeye odaklanın.

Binlerce oyuncu arasına dahil olarak her birinden daha başarılı bir deneyim yaşamaya odaklanın. Çok oyunculu açık dünya modunda farklı oyuncuların arasında katılın ve uzun süre taktiksel becerilerinizi sergilemeye odaklanın. Ücretsiz yürüyüş ile becerilerinizi geliştirebilir, modların her birinde başarı elde edebilir ve ardından daha uzun süre oyun alanında zaman geçirebilirsiniz. Gerçek benzin istasyonları ve araba servisleri ile ücretsiz açık dünya üzerine kurulan Car Parking Multiplayer oyununda, yeteneklerinizi geliştirerek daha uzun süre gelişim sağlayabilirsiniz. Çok oyunculu yarışta gerçek oyuncularla mücadele ederek onları yenmeye odaklanın. Her bir içeriği ile oyunculara yeni alanlar sunan Car Parking Multiplayer ile gelişim sağlamaya ve kazanmaya odaklanın.

Car Parking Multiplayer indir

Arabaları gerçek oyuncularla değiştirerek farklı araçlara sahip olabilirsiniz. Her gün binlerce gerçek oyuncuyla mücadele ederek her birinden daha başarılı olmaya odaklanın. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Car Parking Multiplayer oyununda taktiklerinizi geliştirerek gelişim sağlayabilirsiniz. Arkadaş listesini genişletmek için yeni kişilerle tanışın ve sosyal çevrenizi genişleterek daha verimli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sesli sohbet gerçekleştirerek arkadaşlarınızda sıradışı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Polis modu ile farklı bir macera içerisinde zaman geçirebilirsiniz.

Araba özelleştirme özellikleri pek çok seçeneğiyle dikkat çeker. Kişisel zevklerinize uygun bir araç hazırlamak için özelleştirme seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ayarlanabilir süspansiyon, tekerlek açısı ve daha fazlası üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Motor ayarı seçenekleri arasında motoru, turboyu, şanzımanı ve egzozu değiştirerek daha gösterişli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dinamik viniller, araba gövde parçaları gibi üzerinde dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli açık dünya üzerine kurulan Car Parking Multiplayer oyununda, taktiksel bir şekilde ilerleyerek heyecan verici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Son derece ayrıntılı ortamların tadını çıkarmaya ve Car Parking Multiplayer adlı oyun alanınızı geliştirmeye odaklanın.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Car Parking Multiplayer indir